صفحه اصلی
فراخوان ششمین دوره اعطای جایزه محیط زیست ویژه دانشجویان دانشگاه های کشور
  • 607 بازدید

ششمین دوره اعطای جایزه محیط زیست ویژه دانشجویان دانشگاه های کشور با تقدیر از تلاش های علمی-پژوهشی دانشجویان کشور در عرصه محیط زیست، همزمان با روز جهانی زمین پاک 19 اردیبهشت 1401 به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

معاون پژوهشی دانشکده منابع طبیعی و دبیر اجرایی برگزاری جایزه محیط زیست با اعلام این خبر گفت: دانشجویان مولف پایان نامه ها و رساله های برتر با محوریت محیط زیست می توانند آثار خود را برای ارزیابی در این رقابت ارسال کنند. ابداع، اختراع و طرح های نوآورانه و دانش بنیان، تحقیقات علمی ارزشمند و موثر در زمینه نجات گونه های کمیاب و در معرض خطر، فرهنگ سازی در زمینه محیط زیست، همکاری با سمن های محیط زیستی و فعالیت گروه های دانشجویی و انجمن های علمی در زمینه منابع طبیعی و محیط زیست از جمله محورهای مورد پذیرش این رویداد است.

دکتر سلیمانی خاطر نشان کرد: برای اولین بار در ششمین جایزه محیط زیست دانشجویان کشور، به ایده های استارتاپی در حوضه های کاهش، حذف و بازگردانی گازهای فلر در پالایشگاه ها و مدیریت اصولی پساب های صنعتی در پالایشگاه ها نیز جایزه ویژه اختصاص یافته است.

شایان ذکر است دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها می توانند آثار خود را تا 20 فروردین 1401 به آدرس الکترونیک environmentalawardiut@gmail.com ارسال نموده و برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و زمان و نحوه برگزاری به نشانی مراجعه نمایند.


 

افزودن نظرات