صفحه اصلی
رئیس دانشگاه از خدمات همکاران اداره بهداشت تقدیر کرد.
  • 70184 مشاهدات

به مناسبت روز پزشک، دکتر نصیری، رئیس دانشگاه  با همکاران اداره بهداشت و درمان دانشگاه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر نصیری قیداری و برخی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه و مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی همزمان با سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک با حضور در درمانگاه با همکاران اداره بهداشت و درمان دانشگاه دیدار کردند.

رئیس دانشگاه در سخنانی با تبریک روز پزشک از تلاش‌ها و زحمات دکتر مفید رئیس اداره بهداشت و درمان و همکاران ایشان قدردانی کرد و گفت: پزشکان، پرستاران و پرسنل عزیز کادر درمان در سرتاسر کشور با به خطر انداختن جان خود با آغاز اپیدمی کرونا، دلسوزانه در صف مقدم در حال خدمت به مردم هستند؛ همکاران ارجمند ما نیز در اداره بهداشت و درمان دانشگاه طی این مدت خدمات ارزنده ای برای حفظ سلامت دانشگاهیان ارائه دادند. برخود وظیفه می‌دانم با تبریک این روز، صمیمانه از مجاهدت‌های حافظان سلامت کشور قدردانی نمایم.

دکتر نصیری با اشاره به انجام واکسیناسیون اعضای خانواده بزرگ دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: با هماهنگی صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، واکسیناسیون اعضای محترم هیات علمی و کارمندان عزیز طی روزهای اخیر و با همراهی و همکاری شبکه بهداشت و درمان شمیرانات و به همت اداره بهداشت و درمان دانشگاه انجام شد.

دکتر فارسی، معاون دانشجویی نیز در سخنانی، از خدمات ارزنده دکتر مفید و همکاران اداره بهدات و درمان تقدیر کرد و گفت: همکاران عزیز این اداره همواره متعهدانه و دلسوزانه در حال خدمت‌رسانی هستند. با همه‌گیری ویروس کرونا اقدامات ارزنده‌ای در این اداره صورت گرفته است؛ انجام بازدیدهای مکرر بهداشتی از بخش‌های مختلف دانشگاه، مشاوره تلفنی و اجرای طرح پزشک برخط برای ارائه مشاوره آنلاین و غربالگری دانشجویان متقاضی سکونت در خوابگاه از جمله این اقدامات است. با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، طی هشت روز واکسیناسیون اعضای هیات علمی، کارکنان  و دانشجویان ساکن در خوابگاه توسط اداره بهداشت و درمان دانشگاه با همکاری اداره بهداشت شمیرانات انجام شد.

دکتر مفید، رئیس اداره بهداشت و درمان نیز با قدردانی از حمایت‌های اعضای هیات رئیسه گفت: خدا را شاکرم که فرصتی حاصل شد تا در کسوت پزشک در خدمت جامعه، همکاران دانشگاه و دانشجویان عزیز باشم.

در این مراسم با اهدای الواح تقدیر از سوی دکتر واعظی، معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر فارسی، معاون دانشجویی از تلاش های همکاران اداره بهداشت قدردانی شد.

 

 

 

 

 

 

 

افزودن نظرات