صفحه اصلی
پیام تبریک دکتر علیرضا فارسی معاون دانشجویی به مناسبت هفته تربیت بدنی
  • 3694 مشاهدات

تن زنده والا به ورزندگی است؛که ورزندگی مایه ی زندگی است
به ورزش گرای و سرافراز باش؛که فرجام سستی سرافکندگی است
تربیت بدنی  و ورزش پدیده ای جهانی، تربیتی و منحصر به فرد است که رشد وجودی انسان در همه ی ابعاد جسمانی، روانی، عاطفی، اجتماعی و اخلاقی را موجب می شود که از این طریق الگوهای انسانیت و پهلوانی نیز معرفی می شوند. گسترش ورزش، امروزه خود امر به معروف  است و یکی از بهترین، کارآمدترین و جامع ترین راه ها ی مقابله با ناهنجاری های فردی و اجتماعی است. بر خود وظیفه می دانم به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تربیت بدنی و ورزش، هفته تربیت بدنی و ورزش را خدمت دانشجویان عزیز و اساتید و کارکنان محترم دانشگاه شهید بهشتی تبریک عرض کنم.
در حالی این ایام را گرامی می داریم که مقارن شده است با پدیده پاندمی کرونا. با توجه به نتایج تحقیقات متعدد در زمینه تاثیر مثبت و معنی دار فعالیت بدنی در پیشگیری و مواجه با بیماری ها،امیدوارم همه دانشجویان و همکاران عزیز ضمن توجه به این نکته که ورزش هیچگاه محدود به زمان، مکان، جنس و سن نمی باشد، فعالیت بدنی را جزئی از برنامه های روزانه زندگی خود قرار داده و با اتخاذ یک سبک زندگی فعال و سالم شاهد حفظ و ارتقای سلامتی همه عزیزان باشیم.
لازم به ذکر است که خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، سرانه ی فضاهای ورزشی دانشگاه به ویژه خوابگاه های دانشجویی افزایش قابل توجهی یافته و انشاالله با حضور کامل دانشگهیان در دانشگاه شاهد حضور بیش از پیش دانشجویان و همکاران عزیز در اماکن ورزشی دانشگاه باشیم. با تبریک مجدد هفته تربیت بدنی و ورزش مشتاقانه منتظر حضور یکایک شما عزیزان در صحن دانشگاه به ویژه سالن ها و میادین ورزشی هستیم.

افزودن نظرات