جدیدترین اخبار

استفاده از پتانسیل دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور در زمینه موضوع تغییر اقلیم

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار به عنوان هاب علمی تغییر اقلیم کشور از سوی سازمان حفاظت محیط زیست تعیین گردیده است. لذا از اساتید و پژوهشگران محترم کشور که در این زمینه صاحب نظر و دارای صلاحیت بوده دعوت می‌شود تا رزومه کامل و خلاصه‌ای از پژوهش‌های انجام شده خود را به معاونت محیط زیست انسانی این سازمان ارسال نمایند.

5 بازدید
تغییر زمان رویداد ملی کارآفرینی و فناوری‌های نوین آموزشی

به استحضار می‌رساند با توجه به تغییرات پیش آمده، زمان برگزاری رویداد ملی کارآفرینی و فناوری‌های نوین آموزشی به تاریخ ۱۴ الی ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تغییر یافته است. برای ثبت و ارائه ایده‌ها و فناوری‌های پیشنهادی در سایت رویداد https://tuskano.ir تا تاریخ ۱۰ اسفند مراجعه نمایید.

14 بازدید
پنجمین فراخوان ارسال پروپوزال‌های همکاری به پژوهشگاه ملی ژنتیک و زیست فناوری

دبیرخانه کنوانسیون تنوع زیستی پروپوزال‌های مربوط به دور پنجم پروژه‌های همکاری فنی و علمی در چارچوب  ابتکار پل زیستی را می‌پذیرد. مهلت ارسال فرم‌ها تا تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ و از طریق ایمیل به نشانی bbiproposals@cbd.int می‌باشد.

12 بازدید
همایش ملی کاربرد موردکاوی در آموزش مدیران دولتی

مرکز آموزش مدیریت دولتی در نظر دارد با فراخوان از اندیشمندان حوزه علوم انسانی – اجتماعی و برگزاری همایش ملی، زمینه ترویج و همچنین غنا بخشیدن به تولید محتوای نظری و موردکاوی را فراهم سازد. بدین منظور، اولین همایش ملی کاربرد موردکاوی در آموزش مدیران دولتی در خرداد ماه 1403 برگزار می‌گردد.

104 بازدید

اطلاعیه‌ها


اساتید

فارغ‌التحصیل

دانشجوی فعال