جدیدترین اخبار

کارگاه‌های آموزشی هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی

 
زمان: ۲۸ مهر ۱۴۰۰
شرکت برای دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی بصورت رایگان می باشد.

بازدید 56
امضاء تفاهم نامه همکاری بین دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی و سه سازمان همکار 

تفاهم نامه های همکاری دوجانبه بین دانشگاه شهید بهشتی با پژوهشگاه تربیت بدنی، کمیته ملی پاراالمپیک و فدراسیون جانبازین و معلولین و هم چنین یک تفاهم نامه  همکاری  چهارجانبه، برای حمایت علمی و معنوی از مرکز پژوهشی ورزشی معلولین 6 مهر 1400 در سالن شهید شهیدشهریاری دانشگاه شهید بهشتی امضاء گردید.

بازدید 198
بازتاب افتتاح مرکز پژوهشی ورزشی معلولین دانشگاه شهید بهشتی در رسانه ها

گزارش شبکه خبر سیما از افتتاح نخستین مرکز پژوهشی ورزش معلولان، با حضور مسئولان پژوهشگاه تربیت بدنی، دانشکده علوم ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی و کمیته ملی پاراالمپیک را در کلیپ مشاهده کنید.

بازدید 227
  مرکز پژوهشی ورزش معلولین دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده‌علوم ورزشی و تندرستی، «مرکز پژوهشی ورزش معلولین» به منظور به کارگیری و توسعه‌ی علوم ورزشی در سطح منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، با دو حیطه کلی ورزش قهرمانی و سلامت معلولین، 6 مهر 1400 در ساختمان شماره‌ 2 دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد.

بازدید 415
هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی 28 و 29 مهر 1400 برگزار می شود.

دانشکده علوم ورزشی و تندرستی و انجمن علمی دانشجویی علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی با  هدف فراهم نمودن بستری مناسب برای دانشجویان جهت ارایه جدیدیترین یافته های علمی حیطه های مختلف علوم ورزشی " هفتمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی" در هفته تربیت بدنی، در تاریخ 28 و ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ برگزار نماید.

بازدید 748
پیام تبریک دکتر احمدی زاد، ریاست دانشکده علوم ورزشی و تندرستی به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید

اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به اعضای محترم هیات علمی، کارکنان و دانشجویان عزیز صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم دانشجویان در طول این سال تحصیلی با استفاده از ظرفیت های موجود دانشکده و با برنامه ریزی مناسب بتوانند توان علمی خود را ارتقاء و در جهت دستیابی به قله های پیشرفت و ترقی گام بردارند. امید است با واکسیناسیون اساتید و دانشجویان و بهتر شدن شرایط شاهد حضور پرشور و نشاط دانشجویان در دانشکده باشیم.

بازدید 551

اطلاعیه ها

روز باز دانشکده علوم ورزشی و تندرستی

رویداد روز باز دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتـی، با هدف آشنایی داوطلبان آزمون سراسری با  رشته‌ها و گروه های آموزشی زیر مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشی

مرکز تندرستی و استعداد یابی ورزشی برگزار می کند؛

برنامه های مرکز تندرستی برای کارکنان و اساتید دانشگاه

زمان مصاحبه بدون آزمون دکتری سال تحصیلی 1401 -1400

قابل توجه معرفی شدگان مصاحبه بدون آزمون دکتری سال تحصیلی 1401 -1400

 

مرحله دوم مصاحبه دکتری 1401-1400

مصاحبه آزمون دکتری 1401-1400

وبینارهای علمی اردبیهشت 1400

معاونت پژوهشی دانشکده 


اساتید

فارغ‌التحصیل

دانشجوی فعال