خواندنی های فناوری اطلاعات

قابلیت جالب ویندوز 8.1
برخی از ویژگی های ورد 2013 
چگونه فایلها ی پاک شده را بازیابی کنیم؟
چگونه از اطلاعات کامپیوتر خود بکاپ بگیریم؟
چگونه ویندوز سون را به وضعیت و تاریخ قبل بازگردانیم
رفع مشکل نصب ویندوز سون از بوت در برخی از مادربردها
چند ترفند کاربردی در نرم افزار ورد​
اطلاعات تماس:
عنوان جدید
عنوان جدید
آزمايشگاه‏ های سمعی و بصری زبان
​آزمایشگاه ‏های زبان دانشکده ادبیات و علوم انسانی با هدف آموزش دروس به صورت سمعی و  بصری در ابتدا در سال 1387 مجهز به نرم‏افزارهای مربوطه شد و مجدداً در سال 1393 به سیستم چند منظوره و نرم‏افزارهای به‏روز شده تجهیز گردید.
این آزمایشگاه‏ ها به شماره ‏های 114، 115 و 118  می‏ باشند که هر یک به ترتیب مجهز به 18، 22 و 20 دستگاه کامپیوتر است.
این آزمایشگاه ‏ها این قابلیت را  به اساتید می ‏دهند که از جنبه‏ های بصری و سمعی آموزش بهره بیشتر برده و سرعت و کنترل خود را بر آموزش به نحو مؤثری بالا ببرند. آزمایشگاه به اساتید می ‏دهد این امکان را که در یک زمان با چند سطح از دانشجویان تعامل داشته باشد و همچنین دانشجویان تمرکز بیشتری بر محتوای ارائه شده از جانب استاد داشته باشند و بتوانند ارتباطات مؤثرتری با استاد ایجاد کنند.

 
سایت دانشکده

سايت کامپيوتر دانشکده شامل يک سالن بزرگ با 50 دستگاه کامپيوتر برای استفاده پژوهشی در دانشکده آماده گردیده است و دو کلاس با ظرفيت 20 و 16  دستگاه جهت برگزاري واحدهاي درسي مباني کامپيوتر برای دانشجویان کارشناسی ارشد آماده می باشد که مسئولیت هماهنگی کلاس ها با آقای اسماعیلی می باشد. ساعات کار سایت جهت استفاده دانشجويان مقاطع مختلف، از 8:00 الي 15:00 مي‌باشد. که در شش ماه اول سال از ساعت 12:30 الی 13:30 و در شش ماه دوم سال از ساعت 12 الی 13 تعطیل می باشد.

مسئول سایت و نماینده فناوری اطلاعات آقای عبدالله اسدی
تلفن: 29902443